Seçime Kadar Neler Yapabilirler?

M. Şevket Eygi : Seçime Kadar Neler Yapabilirler? - Milli Gazete

BİRİLERİ seçime kadar ve seçim günü neler yapabilir?.. Önce bu “birileri” kimlerdir? Kimse kim, işte birileri…

1. Taksim Gezi Parkı hadiseleri, Ukrayna’daki hadiseler çapında olamadığı, ülkeyi çökertmediği, ülkenin parçalanmasına ve düşman işgaline sebep olmadığı için birileri çok üzülüyor, içleri kan ağlıyor. Fırsat ve imkan bulurlarsa, anormal, terör mahiyetinde, Kievvâri sokak hadiselerine, polisle çatışmalara devam edeceklerdir. Siyasî iktidar, Gezi hadiselerinde gafil avlanmıştı, inşaallah artık gerekli tedbirleri almıştır. Türkiye bu konuda Ukrayna’ya benzerse felaket olur. Sokak hadiseleri sivil bir darbe ile sonuçlanırsa ülkemiz siyasî, iktisadî, finans açısından batar, turizm çöker… Türkiye parçalanır, hattâ iç savaş bile çıkabilir. Ukrayna Gezilerinden sonra Rusya’nın Kırıma asker gönderdiğini ve bu bölgeyi ilhak etmeye hazırlandığını unutmayalım.

2. Seçime on gün kala birileri son ve en büyük kaset bombalarını patlatacaktır.

3. Seçim günü akşamı, özel yetiştirilmiş teröristler bazı yerlerde oy sandıklarını kaçırarak seçime gölge düşürmek isteyeceklerdir.

4. Başbakanın ofisine böcek koyan zihniyetin, bilgisayar sistemine girerek hile yapamayacaklarını mı sanıyorsunuz? Bu konuda çok uyanık olunmalı, alınabilecek bütün tedbirler alınmalıdır.

5. Birileri, tahrik ederek Ülkücü gençliği sokağa dökmek isteyecektir.

Türkiye’deki son fitne yangını yerli işi, “Made in Türkiye” değildir. Bizim yerli aklımız ve IQ’muz bu kadar fitneye yetişmez. Bu işlerde mutlaka yabancı devletlerin ve istihbarat teşkilatlarının parmağı vardır.

Taksim Gezi hadiseleri patlak verdiği zaman, başta ABD olmak üzere, Türkçe bilen binlerce şüpheli kişi İstanbul’a gelmişti. Binlerce Türkçe bilen kişinin aynı anda İstanbul’da bulunması bir tesadüf olamaz.

Milli Gazete